Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): sittande man med glas, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått ca 40x32 cm

Omfattande ytslitage, dukskador, krackelyr, flammig fernissa

907106

2021-04-24