Silver skedar

Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar
Silver skedar

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

SKEDAR, silver, olika modeller, delvis med emalj, 18/1900-tal, total silvervikt ca 323 g

Brukslslitage

907112

2021-05-04