Vas Roseville USA

Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA
Vas Roseville USA

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSEVILLE, vas i glaserat porslin, USA 1940/50-tal, höjd 20,5 cm

Smärre slitage

907114

2021-04-30