Figurgrupp Tyskland tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURGRUPP, föreställande man och kvinna, porslin med delvis handmålad dekor, Tyskland, tidigt 1900-tal, meissenliknande märke, höjd ca 27 cm

Smärre slitage

907118

2021-04-30