Aporkester Monkey band figuriner

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

APORKESTER "Monkey band", figuriner, 8 st, delvis handmålat porslin, efter Meissen, höjd 13-19 cm, 4 st stämplade med saxformad märkning

Smärre slitage

907119

2021-04-30