Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
APORKESTER "Monkey band", figuriner, 8 st, delvis handmålat porslin, efter Meissen, höjd 13-19 cm, 4 st stämplade med saxformad märkning
Smärre slitage
907119
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här