Askar och skål Asien

Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien
Askar och skål Asien

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKAR, SKÅL, 3 dlr., Asien, 1900-tal, höjd ca 3-5, diameter 4-10 cm

Smärre slitage

907132

2021-04-25