taklampa 1950-tal
2021-04-29
907138
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, 3 ljuspunkter, höjd ca 55 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen smärre slitage