Assietter Kina

Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina
Assietter Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ASSIETTER, 3 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 15-17 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

907149

2021-04-25