Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ASSIETTER, 3 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 15-17 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
907149
2021-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner