REUVEN RUBIN King David litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUVEN RUBIN (1893 -1974), "King David "pray for the peace of Jerusalem", signerad samt numrerad 36/150, bladmått ca 55x72

Ej examinerad ur ram

907151

2021-04-29