Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REUVEN RUBIN (1893 -1974), "King David "pray for the peace of Jerusalem", signerad samt numrerad 36/150, bladmått ca 55x72
Ej examinerad ur ram
907151
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här