Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sydländskt kust trol. Rivieran, otydligt signerad och daterad Claude Savey -53, akvarell på papper, ca 29x32 cm
Ej examinerad ur glas
907155
2021-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här