Oidentifierad konstnär Frankrike

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sydländskt kust trol. Rivieran, otydligt signerad och daterad Claude Savey -53, akvarell på papper, ca 29x32 cm

Ej examinerad ur glas

907155

2021-04-25