Gallerimatta Tabriz

Gallerimatta Tabriz
Gallerimatta Tabriz
Gallerimatta Tabriz
Gallerimatta Tabriz
Gallerimatta Tabriz
Gallerimatta Tabriz

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, galleri, semiantik, signerad, ca 390x72 cm

Smärre slitage

907156

2021-04-29