Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, gråmålad, höjd ca 76, 191x115 cm

Åldersrelaterat slitage, senare bemålning

907160

2021-04-27