Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), "Moses Receives the Tablets of the Law", signerad samt numrerad i blyerts M. Ch 36/100, handkolorerad etsning, plåtmått 23x28,5 cm

LITTERATUR
Cramer 30

907181

2021-04-29