Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

16 500 SEK

18 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985), "Jacob Blessed by Isaac", signerad samt numrerad i blyerts M. Ch 53/100, handkolorerad etsning, plåtmått 23x29 cm

LITTERATUR
Cramer 30

Ej examinerad ur ram

907183

2021-04-29