Klubbat för:
16 500 SEK
18 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), "Jacob Blessed by Isaac", signerad samt numrerad i blyerts M. Ch 53/100, handkolorerad etsning, plåtmått 23x29 cm
LITTERATUR
Cramer 30
Ej examinerad ur ram
907183
2021-04-29