Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLSYSTEM, string-modell, 6 teakfanerade hyllplan, 78 x 20 cm, 4 gavlar, höjd 77 cm, bredd 18 cm.

Bruksslitage, repor, mindre fanerskador.

907187

2021-05-10