Sminkbord med spegel
Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
SMINKBORD / RAKSPEGEL, 1900-talets början, blandstil, mahognyfanér, på centralfot, övre del med spegel, en låda i sargen, totalhöjd ca 179, bordets höjd 98, diameter 48 cm
Burks- och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas
907188
2021-04-29