Sminkbord med spegel

Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel
Sminkbord med spegel

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

SMINKBORD / RAKSPEGEL, 1900-talets början, blandstil, mahognyfanér, på centralfot, övre del med spegel, en låda i sargen, totalhöjd ca 179, bordets höjd 98, diameter 48 cm

Burks- och åldersrelaterat slitage, nyckel saknas

907188

2021-04-29