Silverparti

Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti
Silverparti

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI SILVER, 13 delar, testil, mästarstämplad "CAK", Göteborg, 1922, 12 kaffeskedar, GAB, Stockholm, omkring 1900-talets mitt, längd ca 11- 17 cm, vikt 186 gram.

Bruksslitage, repor, skedar med monogram.

907191

2021-05-03