Rökbord
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
RÖKBORD, med fast monterade tillbehör, 1900-talets hälft, rödbetsat lövträ, höjd ca 99, diameter 33 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
907195
Päivämäärä:
2021-05-03