Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

RÖKBORD, med fast monterade tillbehör, 1900-talets hälft, rödbetsat lövträ, höjd ca 99, diameter 33 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

907195

Päivämäärä:

2021-05-03