Walasse Ting litografi

Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi
Walasse Ting litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WALASSE TING (Kina, född 1929): Komposition, signerad och numrerad 23/125, färglitografi, bladmått ca 54x75 cm

907198

2021-04-29