Marc Chagall - Départ de Jacob pour l´Égypte
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
MARC CHAGALL (1887-1985), "Jacob´s Departure for Egypt", signerad samt numrerad i blyerts M. Ch 36/100, handkolorerad etsning, plåtmått ca 23x29 cm
LITTERATUR
Cramer 30
Ej examinerad ur ram
907200
2021-04-29