Golvlampa Swedish Modern
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Swedish Modern, 1930-tal, grönmelerad lampfot med mässingsdetaljer, justerbar ljuskälla, högsta höjd 150 cm, lampsockeln märkt "Zenith".
Åldersrelaterat ytslitage, lampskärmens tyg med skador, ej funktionstestad.
907204
2021-05-02