Golvlampa Swedish Modern

Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern
Golvlampa Swedish Modern

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, Swedish Modern, 1930-tal, grönmelerad lampfot med mässingsdetaljer, justerbar ljuskälla, högsta höjd 150 cm, lampsockeln märkt "Zenith".

Åldersrelaterat ytslitage, lampskärmens tyg med skador, ej funktionstestad.

907204

2021-05-02