Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARL MALMSTEN, "Birgitta", sängbord, ett par, 1900-talets mitt, Bodafors, teak, låda, skiva med sargkant, höjd ca 62, 58x38 cm
Bruksslitage, repor, stötmärken
907208
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här