Carl Malmsten sängbord

Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord
Carl Malmsten sängbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sängbord, ett par, 1900-talets mitt, Bodafors, teak, låda, skiva med sargkant, höjd ca 62, 58x38 cm

Bruksslitage, repor, stötmärken

907208

2021-04-29