Carl Theodor Wegener

Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener
Carl Theodor Wegener

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL THEODOR WEGENER (1862-1935): Soldat, gips, signerad och daterad 1913, höjd 34 cm.

Lagad vid ena handleden.

907209

2021-05-02