Sonia Delaunay

Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay
Sonia Delaunay

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SONIA DELAUNAY (Frankrike, 1885-1979): Komposition, signerad i trycket samt numrerad 22/900, färglitografi, bildmått ca 32x47

Ej examinerad ur ram

907214

2021-04-29