Skålar samt bägare
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SKÅLAR, 2 st., GAB, Stockholm 1949, vikt ca 252 g, BÄGARE, silver, svisselerad blom- och bladdekor, Paul Jacob Lundbeck, Varberg 1826, höjd 11,5 cm, vikt ca 88 g
Bägare med bucklor, sned fotring och med lagning
907229
2021-04-28