Skålar samt bägare

Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare
Skålar samt bägare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SKÅLAR, 2 st., GAB, Stockholm 1949, vikt ca 252 g, BÄGARE, silver, svisselerad blom- och bladdekor, Paul Jacob Lundbeck, Varberg 1826, höjd 11,5 cm, vikt ca 88 g

Bägare med bucklor, sned fotring och med lagning

907229

2021-04-28