Sonia Feltenius

Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius
Sonia Feltenius

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SONIA FELTENIUS, objekt, unik, stengods, delvist glaserad, signerad undertill höjd ca 30 cm

Smärre slitage

907238

2021-05-06