Vitolante PEZZELLA (1922-1992)
Closed
2021-04-26
907239
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
PEZZELLA VITOLANTE (1922-1992): Kustmotiv med båtar, signerad P Vitolante, olja på duk, ca 40x50 cm