Carl Harry Stålhane Lagun Designhuset
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, "Lagun", 2 st, vas samt skål på fot, Designhuset, ca 1980-tal, signerad eundertill samt etikettmärkta, höjd på vas ca 16, skål ca 9, diemater på skål ca 23 cm
Smärre slitage
907243
2021-05-02