Carl Harry Stålhane Lagun Designhuset

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL-HARRY STÅLHANE, "Lagun", 2 st, vas samt skål på fot, Designhuset, ca 1980-tal, signerad eundertill samt etikettmärkta, höjd på vas ca 16, skål ca 9, diemater på skål ca 23 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

907243

2021-05-02