Trädgårdsgrupp Byarum

Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum
Trädgårdsgrupp Byarum

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, Byarum, 1900-talets andra hälft, bestående av 4 stolar, modell "Classic no 2", ihopfällbara, grönmålat trä och stål, 1 cafébord med marmorskiva, pelarben av gjutjärn, höjd bord ca 71, diameter 61 cm, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, repor, senare marmorskiva

907249

2021-04-29