Taburetter

Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter
Taburetter

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, tidigt 1900-tal, stomme i mahogny, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

907254

2021-04-29