Börje Frykenstam oljemålning

Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BÖRJE FRYKENSTAM (född 1936): "Café", signerad samt daterad a tergo 2008, olja på duk, ca 44x20 cm

907255

2021-04-29