Poul Cadovius system Royal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, 1960-tal, fanérat i teak, bestående av: 2 väggskenor höjd ca 188, 6 hyllplan vardera 80x20, 1 hyllplan 80x30, skåpsdel höjd 33, 80x30 cm, tillhörande beslag medföljer
Fanér i varierande nyans, ytskador, märken, ett hyllplan samt skåpsdel m brännmärken
907261
2021-04-26