Poul Cadovius system Royal

Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal
Poul Cadovius system Royal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, 1960-tal, fanérat i teak, bestående av: 2 väggskenor höjd ca 188, 6 hyllplan vardera 80x20, 1 hyllplan 80x30, skåpsdel höjd 33, 80x30 cm, tillhörande beslag medföljer

Fanér i varierande nyans, ytskador, märken, ett hyllplan samt skåpsdel m brännmärken

907261

2021-04-26