Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGBONAD, 1900-tal, figuralt motiv, signerad Azaria & Muriel Mbatha på baksida, ca 110x136 cm

Smärre slitage och fläckar

907269

2021-05-03