Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAY K LEÔN (född 1945): (3) Charlie Chaplin, litografier, signerade, numrerade 143/350, bladmått 39,5x34,5 resp. 33,5x26 cm, oramade
907272
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här