May K Leôn

May K Leôn
May K Leôn
May K Leôn
May K Leôn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAY K LEÔN (född 1945): (3) Charlie Chaplin, litografier, signerade, numrerade 143/350, bladmått 39,5x34,5 resp. 33,5x26 cm, oramade

907272

2021-04-26