Kar de Mumma litografier

Kar de Mumma litografier
Kar de Mumma litografier
Kar de Mumma litografier
Kar de Mumma litografier
Kar de Mumma litografier
Kar de Mumma litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK ZETTERSTRÖM (Kar de Mumma, 1904-1997), mapp, figurscener, signerade E.Zetterström 221/360 bladmått 31x23 cm, begränsad upplaga, oramade

907281

2021-04-26