Ikka Pärni färgserigrafi

Ikka Pärni färgserigrafi
Ikka Pärni färgserigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKKA PÄRNI (född 1959): Utan titel, signerad och daterad I Pärni -93, 37/90, färgserigrafi, motivmått 21,5x21 cm, oramad

907284

2021-04-26