Ljusstake gjutjärn

Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn
Ljusstake gjutjärn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, gjutjärn, 1900-talets första hälft, höjd ca 43 cm

Slitage och rostangrepp

907287

2021-04-29