Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
YSTAD METALL, skål, 1900-talets första hälft, brons, märkt undertill, höjd ca 9,5, diameter 26 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
907288
2021-04-29