Skål Ystad metall

Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall
Skål Ystad metall

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

YSTAD METALL, skål, 1900-talets första hälft, brons, märkt undertill, höjd ca 9,5, diameter 26 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

907288

2021-04-29