Lampetter mässing

Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing
Lampetter mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPETTER, 1 par, 1900-talets början, jugend, mässing, för ett ljus vardera, höjd ca 12, längd 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

907291

2021-04-29