Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD/SIDOBORD, ett par, 1900-talets slut, mässing samt kalcit, höjd ca 44, diameter 60 cm

Bruksslitage

907301

2021-04-29