Fällbrd med masurbjörk

Fällbrd med masurbjörk
Fällbrd med masurbjörk
Fällbrd med masurbjörk
Fällbrd med masurbjörk
Fällbrd med masurbjörk
Fällbrd med masurbjörk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1900-talets första hälft, kvadratiskt skiva fanérad med masurbjörk, ca 87x87 cm

bruksslitage

907311

2021-04-29