Ulf Lundell

Ulf Lundell
Ulf Lundell
Ulf Lundell
Ulf Lundell
Ulf Lundell
Ulf Lundell

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Komposition, monogramsignerad och daterad UL -11, blandteknik/collage på duk, ca 92x73 cm

907313

2021-04-29