Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ULF LUNDELL (född 1949): Komposition, signerad och daterad Lundell -07, olja/blandteknik på duk, ca 73x92 cm
907314
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här