Ulf Lundell oljemålning

Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning
Ulf Lundell oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ULF LUNDELL (född 1949): Komposition, signerad och daterad Lundell -07, olja/blandteknik på duk, ca 73x92 cm

907314

2021-04-29